• meble indyjskie outlet, meble loftowe outlet, meble drewniane outlet, meble indyjskie promocja

  • meble loftowe, meble industrialne, meble z drewna recyklingu, meble indyjskie, meble kolonialne, meble drewniane, meble ze starego drewna

  • tanie meble kolonialne, loftowe, drewniane i indyjskie promocja, wyprzedaż

  • lampy industrialne, lampy drewniane, lampy loftowe, lampy orientalne, lampy marokańskie

  • meble industrialne, torby, trykot canvas, recykling, meble loftowe

meble drewniane ekodesign - meble z recyklingu 0

W ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się meble wykonane z drewna z recyklingu. Maja różna formy , od bardzo nowoczesnych do klasycznych, zawsze jednak widać na nich upływ czasu. Producenci często wyrównują powierzchnię starego drewna, uzyskują w ten sposób bardzo interesującą fakturę.

 

 

 

Recykling drewna to proces włączania odpadów drewna do produktów użytkowych. Recykling drewna jest praktyką, która została spopularyzowana na początku lat 90 dzięki tematom takim jak zmiany klimatu i wylesianie które skłoniły zarówno dostawców drewna i konsumentów, aby świadomie wybierali bardziej ekologiczne źródła drewna. Recykling drewna jest przyjazną dla środowiska formą produkcji drewna i jest bardzo powszechny w takich krajach jak Indie , Australia i Nowa Zelandia, gdzie zapasy starych drewnianych konstrukcji są obfite.

 

Drewno z recyklingu stało się popularne ze względu na jego wizerunku jako przyjaznego środowisku produktu. Powszechne przekonanie wśród konsumentów jest takie, że poprzez zakup drewna pochodzącego z recyklingu, popyt na „zielone drzewa” spadnie i ostatecznie przyniesie to korzyści dla środowiska. Greenpeace również uznaje drewno pochodzące za produkt ekologiczny, wskazując drewno z recyklingu jak najkorzystniejsze źródło drewna. Obecnie powszechnie stosuje się drewno z recyklingu do produkcji mebli – mebli kolonialnych i tych w stylu loft. W meblach indyjskich wykonanych z drewna z recyklingu można znaleźć drewno takich gatunków jak mangowiecpalisanderteak, akacja.

 

 

 

meble z litego drewna Komentarze do wpisu (0)

tanie meble indyjskieNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
meble loftoweChmura tagów
meble loftowe do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium