• meble indyjskie outlet, meble loftowe outlet, meble drewniane outlet, meble indyjskie promocja

  • meble loftowe, meble industrialne, meble z drewna recyklingu, meble indyjskie, meble kolonialne, meble drewniane, meble ze starego drewna

  • tanie meble kolonialne, loftowe, drewniane i indyjskie promocja, wyprzedaż

  • lampy industrialne, lampy drewniane, lampy loftowe, lampy orientalne, lampy marokańskie

  • meble industrialne, torby, trykot canvas, recykling, meble loftowe

meble industrialne Bollywood

Bollywood jest to jedna z największych wytwórni filmowych na świecie. Rocznie produkuje około 1000 filmów. Nazwa powstała ze zbitki słów Hollywood i Bombaj, przez dziennikarza pisma "Cineblitz". Bollywood powstało w latach siedemdziesiątych i do tej pory cieszy się sporą popularnością. 

Są ludzie uważający bollywood za kicz i naiwne bajeczki, ale są też ludzie dla których filmy te to miliony historii pełnych wartości życiowych. W bollywood postacie są wyidealizowane, a najważniejszymi wartościami są miłość, rodzina, a nie pieniądze. To właśnie wiele ludzi ceni w kinie Bollywood. Nie spotkasz się tam z seksem, przemocą i pogonią za pieniądzem, jak to bywa w hollywoodzkich filmach.
Na swój sposób przypominają one bajki, które nigdy nie mogłyby się zdarzyć. Ale czym byłby świat bez marzeń i nadziei na lepsze jutro?
 
Za co lubię Bollywood ?
 
Za taniec, śpiew, ekran pełen kolorów, nadziei i miłości nie z tego świata. Za bajeczne stroje, za miliony barw, za piękne dekoracje, za wyjątkowe scenografie i za propagowanie kultury Indii. Gdyby nie bollywood czy tak bardzo interesowały by nas meble indyjskie, kuchnia indyjska, joga i masala.

  

tanie meble indyjskieNewsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
meble loftoweChmura tagów
meble loftowe do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium